Šajā pavasarī uzņēmums ENNA noslēdzis līgumu ar Hortes par veikala apsaimniekošanu Rīgā. Hortes ir viens no lielākajiem, modernākajiem dārzkopības, mājas un mājdzīvnieku preču iegādes centriem Baltijā.

Rīgā Hortes telpu apsaimniekošanas platība ir 7000 m², no kā pusi jeb 3500 m² veido ārējā tirdzniecības zona. ENNA veiks ēkā esošo inženiersistēmu apsaimniekošanu, t.i., rūpēsies par ventilāciju un dzesēšanu, apkuri, ūdensapgādi un kanalizāciju, ugundrošības sistēmām, kā arī apsardzi, video novērošanu un automātiskajām durvīm un vārtiem.

“Novērtējam, ka ENNA apsaimniekošanas pakalpojumus izvēlas arvien jauni klienti, kuri uztic mums lielus un nozīmīgus objektus. Līdz ar mūsu filiāles atvēršanu Rīgā, varam strādāt vēl operatīvāk, nodrošinot nemainīgi augstu pakalpojumu kvalitāti,” saka Ingus Štībelis, ENNA vadītājs.

Hortes piedāvā plašu preču izvēli, sākot no daudzveidīgām sēklām un augiem, līdz pat puķu podiem, traukiem, svečturiem un citiem interjera priekšmetiem. Veikals lepojas ar Latvijā lielāko mājdzīvnieku preču nodaļu. Mūsdienīgais un plašais dārzkopības centrs Hortes atrodas Dreiliņos, Biķeru ielā 4, Stopiņu novadā, Rīgā, un ir daļa no iepirkšanās centra SĀGA. Vairāk par Hortes var uzzināt www.hortes.lv.