Augot pieprasījumam pēc kvalitatīviem apsaimniekošanas pakalpojumiem galvaspilsētas reģionā, ENNA filiāle atklāta arī Rīgā, Maskavas ielā 250. Tādējādi uzņēmums varēs operatīvāk reaģēt un apkalpot Rīgas un apkārtnesklientus vēl ātrāk.

Paplašināšanās Rīgā ir loģisks un plānots solis, stāsta ENNA vadītājs Ingus Štībelis. Līdz ar darba apjoma palielināšanos un jaunu klientu skaita pieaugumu birojs Maskavas ielā ir papildu atbalsta punkts kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanā.

Jaunajā filiālē strādā četri inženieri – tehniķi, kā arī jauns struktūrvienības vadītājs Ingus Ozoliņš, kuram ir vairāk nekā 15 gadu pieredze apsaimniekošanas nozarē. Viņa pārziņā savulaik bijuši lielākie tirdzniecības centri (t/c/ Alfa, t/c Mols, t/c Galerija Centrs) un citi nozīmīgi objekti.

Filiāles atvēršanu atzinīgi novērtējuši ilggadējie klienti Rīgā un tuvākajā apkārtnē – komanda saņēmusi daudz pozitīvu atsauksmju.

Ar Rīgas filiāli klienti var sazināties 24/7 – jebkurā diennakts laikā, izmantojot ENNA servisa mobilo lietotni vai zvanot +371 26410074.