2020. gadā tika noslēgts līgums par tirdzniecības un dzīvesstila centra SĀGA apsaimniekošanu 57 000 kvadrātmetru platībā.

“Sadarbību ar ENNA novērtējam ļoti augstu jau no pirmās dienas, jo tehniskā dienesta iesaiste notika vēl pirms SĀGA tirdzniecības centra atvēršanas. Šajā laikā ENNA sevi pierādīja kā uzticams, profesionāls un pretimnākošs partneris,” stāsta t/c SĀGA vadītāja Anna Avdejeva.

“SĀGA pievienošanās klientu lokam mums nozīmē uzticēšanos. Sadarbības partneris ir nodevis mūsu aprūpē vienu no Latvijā lielākajiem tirdzniecības centriem – savu nekustamo īpašumu ar visām tajā esošām sistēmām un iekārtām, lai nodrošinātu to efektīvu ilgtermiņa darbību,” saka Ingus Štībelis, ENNA vadītājs.

ENNA klientam nodrošina visu inženiertehnisko sistēmu un iekārtu tehnisko servisu un apkalpošanu. Ikdienā tiek uzraudzītas tādas inženiersistēmas (apsekoti tādi posmi) kā ventilācijas, dzesēšanas, siltumapgādes sistēmas, iekšējās, ārējās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas, ēku vadības sistēma BMS, elektroapgādes un ugunsdrošības sistēmas, apsardzes, videonovērošanas un piekļuves kontroles sistēmas, dīzeļģeneratori, liftu iekārtu, vārtu, automātisko durvju un hidraulisko pacēlāju kā arī citas objektā esošas sistēmas. Tāpat ENNA veic tehniskās apkopes un remontdarbus un piedalās piedalāmies jaunu tehnisko projektu risinājumu izstrādē un to realizācijā.

SĀGA piedāvā preces mājai un dārzam, sportam un atpūtai, ikdienai un svētkiem.  Dzīvesstila centrā ietilpst ielu ēdiena koncepta zona “KĀRE” ar restorāniem un kafejnīcām, kā arī “Rimi” hipermārkets. Tirdzniecības centra teritorija apzaļumota ar vairāk nekā 600 kokiem un krūmiem, tādējādi t/c SĀGA ir viens no zaļākajiem šāda veida projektiem Rīgā. Sīkāka informācija: www.saga.lv