ENNA turpmāk pie klientiem brauks ar daudz efektīvākām automašīnām. Uzņēmuma autoparkā vecās automašīnas nomainītas pret jaunākās paaudzes Volkswagen Caddy, kas ir vienas no savas klases videi draudzīgākajām automašīnām.

Pirms Volkswagen Caddy uzņēmuma autoparkā bija dažādas mašīnas, un vairums no tām jau bija vecākas par septiņiem gadiem, ekonomiski neizdevīgākas un neefektīvākas. Tāpēc šovasar ENNA noslēdza savā autoparkā esošo automašīnu nomaiņu uz jaunām, kas aprīkotas ar visu, kas nepieciešams apsaimniekošanas uzņēmumam, lai dotos pie klientiem pat 400 km attālumā.

“Ejam līdzi laikam un rūpējamies, lai automašīnas ļauj mums kāpināt efektivitāti un nokļūt pie klientiem laicīgi,” saka ENNA vadītājs Ingus Štībelis. “ENNA ir vides jautājumos atbildīgs uzņēmums, kas cenšas izmantot videi draudzīgus materiālus, iekārtas un tehniku, tajā skaitā automašīnas.”

Jauno automašīnu CO2 izmešu daudzums salīdzinājumā pret iepriekšējām automašīnām varētu būt pat par 20% zemāks.

Tāpat kā iepriekšējās, arī jaunās automašīnas klienti var atpazīt pēc sarkanā ENNA logotipa. Zemāk iespējams aplūkot, kā izskatās 1 no uzņēmuma automašīnām.