2020. gadā apsaimniekošanas uzņēmums ENNA, neskatoties uz Covid-19 pandēmiju, palielinājis apgrozījumu un papildinājis klientu portfeli ar vairākiem jauniem uzņēmumiem, tajā skaitā tirdzniecības centru SĀGA.

Apsaimniekojamo platību apjoms palielinājies, sasniedzot vairāk nekā 100 000 m2, un tas ir par piekto daļu vairāk nekā 2019. gadā. Uzņēmums audzējis apgrozījumu par 10%, un līdz ar jaunās filiāles atvēršanu Rīgā par 15% palielinājies arī darbinieku skaits.

“Neraugoties uz sarežģītajiem un mainīgajiem apstākļiem valstī un pasaulē, ENNA spējusi īstenot mērķus, pilnveidot servisu un piesaistīt uzņēmumam vēl vairāk profesionāļu, lai nodrošinātu klientiem nemainīgi augstu pakalpojumu kvalitāti,” saka Ingus Štībelis, ENNA vadītājs. “Lepojamies, ka esam sākuši sadarboties ar vairākiem uz izaugsmi vērstiem un dinamiskiem uzņēmumiem, kuri novērtē ENNA pakalpojumus, it sevišķi – energoefektivitātes risinājumus.”

2021. gadā ENNA plāno attīstīt servisu un pakalpojumu kvalitāti, kā arī ieviest jaunus risinājumus, kas palīdzēs efektivizēt apsaimniekošanas procesus.